ДОСЯГНЕННЯ

Атлас енергетичного потенціалу відновлюваних джерел енергії України
Атлас енергетичного потенціалу відновлюваних джерел енергії України

Атлас являє собою один із елементів візуалізації інформації, представленої в інформаційно-аналітичній системі оцінки енергетичного потенціалу відновлюваних джерел енергії.
Документ призначено для використання в процесі проведення науково-дослідних, пошукових та проектувальних робіт при розробці, створенні та впровадженні обладнання відновлюваної енергетики за основними напрямами їх освоєння.
Виконавець - Інститут відновлюваної енергетики НАН України. Матеріали атласу виконані за підтримки Енергетичної асоціації «Українська воднева рада».
Переглянути Завантажити

 

Ініціатива 2х40 ГВт зеленого водню для Європейської зеленої угоди Ініціатива «2х40 ГВт зеленого водню для Європейської зеленої угоди»

Публікацію підготовлено за ініціативи європейської асоціації «Hydrogen Europe» за підтримки Енергетичної асоціації «Українська воднева рада», Ініціативи африканського водневого партнерства, Dii Desert Energy та Мережі технологій чистої енергії ЄС-РСАДПЗ. Мета полягає у сприянні масовому збільшенню виробництва електролізерів в ЄС, щоб підтримати виробництво «зеленого» водню.
У цьому документі представлені конкретні кроки для підтримки промислового розгортання. Дорожня карта з виробництва електролізерів потужністю 40 ГВт в Північній Африці і Україні до 2030 року включає виробництво водню потужністю 7,5 ГВт для внутрішнього ринку і 32,5 ГВт потужності з виробництва водню на експорт.
Переглянути Завантажити

 

Проект Дорожньої карти для виробництва та використання водню в Україні

Проект Дорожньої карти для виробництва та використання водню в Україні

Дорожня карта розроблена на вимогу Міністерства енергетики України та підтримана Європейською економічною комісією ООН в рамках проєкту «Посилення потенціалу Уряду України для розвитку інфраструктури для виробництва та використання водню з метою підтримки зеленого відновлення після Covid-19», фінансованого Регулярною Програмою Технічного Співробітництва (RPTC).
Дорожня карта фокусується на тому, як водневі технології та технології паливних елементів могли б із самого початку бути використані у країні, представляючи серію застосувань, які могли б із самого початку використовуватись у деяких сферах і бути масштабовані у майбутньому. Документ також розкриває деякі ризики, пов’язані з технологіями, проблеми із впровадження та проблеми відсутності необхідних знань.
Енергетична асоціація «Українська воднева рада» взяла участь у формуванні звіту.
Переглянути Завантажити

 

Біла Біла Книга «Офшорна вітроенергетика та «зелений» водень: відкриття нових меж енергетичної потужності України»

У Білій книзі проаналізований потенціал розвитку офшорної вітроенергетики в Україні, а також використання енергії вітру для виробництва «зеленого» водню. Автори публікації навели переконливі аргументи на користь розвитку цієї галузі енергетики та пропонують зміни у законодавче регулювання, які б сприяли залученню інвестицій у офшорну вітроенергетику та виробництво «зеленого» водню.
Білу книгу опубліковано юридичною фірмою «Астерс», Українською вітроенергетичною асоціацією, Енергетичною асоціацією «Українська воднева рада» за підтримки Інституту відновлювальної енергетики НАН України.
Переглянути Завантажити