ПРО АСОЦІАЦІЮ

Громадська спілка «Енергетична асоціація “Українська Воднева Рада” – єдина національна воднева енергетична асоціація в Україні, що займається розвитком зеленої водневої енергетики як невід’ємної частини у виробництві та постачанні альтернативних джерел енергії, а також поширенням водневих технологій в різних галузях промисловості та бізнесу з метою підвищення їх енергоефективності.

Асоціацію створено у 2018 році з метою об’єднати зусилля представників енергетичного бізнесу, інвестиційних установ, науковців та представників публічно-владної сфери у впровадженні енергетичної незалежності країни, збільшення енергетичної ефективності та сталої реалізації української дорожньої карти водневої енергетики України.

Ми перша асоціація з країни, що не входить до складу Європейського Союзу, яка отримала асоційоване членство в галузевому енергетичному агентстві в структурі Єврокомісії — HydrogenEurope.

Завантажити Статут Асоціація здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, Статуту та внутрішніх процедур, встановлених Статутом.