Відбулась онлайн конференція на тему "Розвиток водневих технологій у світі. Нові можливості"

Вчора, 21 лютого 2023 року, відбулась онлайн конференція на тему "Розвиток водневих технологій у світі. Нові можливості".

На порядку денному дискусії основними темами були:

- Нові перспективи для «зеленого» водню;

- Зелене відновлення України;

- Водневі проекти та трансформація технологій.

З вітальним словом до учасників звернулися Міністр закордонних справ України, Дмитро Кулеба.

«Розвиток та успішне впровадження передових технологій у галузі водневої енергетики є одним з ключових завдань України на шляху досягнення справжньої енергетичної незалежності» - зазначив Дмитро Кулеба.

Президент Енергетичної асоціації «Українська Воднева Рада», Олександр Рєпкін був модератором конференції.

Ключовий месседж Олександра Рєпкіна був - як водень зможе зіграти головну роль у відновленні України та нашої енергетичної системи, реалізація REPowerEU, план Тіммерманса, який може створити найсучаснішу та стійку енергетичну систему в Європі та партнерство у сфері відновлюваних газів з ЄС.

Одним із ключових спікерів вебінару став Йорго Хатцимаркакіс, головний виконавчий директор Hydrogen Europe. Він проінформував учасників про Підготовку до плану відновлення та роль водню.

Розповів про підготовку відновлення енергетичної системи України, яка зазнала катастрофічного руйнування через росію. Та роль водню для відбудови України. А також про співпрацю з Україною з боку ЄС.

Участь у заході взяли представники: Clean Hydrogen Partnership, Німецько-Українська промислово-торговельна палата, Словацька Національна Воднева Асоціація, Африканське водневе партнерство (AHP), Оператор ГТС України, Українська вітроенергетична асоціація (UWEA), Асоціація сонячної енергетики України, Біоенергетична асоціація України, Інститут відновлюваної енергетики НАН України, ПрАТ «Укргідроенерго», Resato International The Netherlands, H2Drive, Інститут геологічних наук НАН України, Компанія NEREX, компанія H2DT та компанія Integrites.

Організатор: Енергетична асоціація «Українська воднева рада».