Україна та Іспанія мають пліч-о-пліч рухатися на шляху до енергонезалежності Європи

Минулого тижня Президент Енергетичної асоціації «Українська воднева рада» відвідав Іспанію, де провів кілька стратегічно важливих для України зустрічей.

Зокрема, пан Рєпкін зустрівся з президентом Іспанської водневої асоціації Хав'єром Брей Санчесом. Сторони проговорили деталі вже підписаного між асоціаціями Меморандуму і домовилися про поновлення співпраці по пунктах, що в ньому зазначені.

Україна та Іспанія мають пліч-о-пліч рухатися на шляху до енергонезалежності Європи. Наші країни дуже схожі в амбіціях щодо участі у водневій економіці ЄС. Плани однакові: спочатку — забезпечення власного споживання, далі — експорт та статус водневого хаба.

Окрім цього, з місцевою компанією Iberdrola, що займається виробництвом та постачанням електроенергії, обговорили питання щодо розвитку водневих проєктів, а також їхню можливу участь у розробці українських водневих долин на підготовчому етапі.

Важливо, що кожна зустріч розпочиналася з нагадування, що Іспанія на боці України в цій кривавій путінській війні і не припинить нам допомагати ні до нашої перемоги, ні після неї.