Українська воднева рада та Центр економічного відновлення підписали Меморандум про партнерство та співпрацю
Енергетична асоціація «Українська воднева рада» та Центр економічного відновлення підписали Меморандум про партнерство та співпрацю.

Сьогодні тема декарбонізації є вкрай актуальною в усьому світі і використання водневих технологій відіграє одну з вирішальних ролей у цьому процесі.
«Зараз і світ, і Україну чекають постковідне відновлення, економічне зростання – це виклики для нас усіх. Є різні думки які інструменти для цього застосувати. Це і Європейська зелена угода, і CBAM (вуглецевий механізм коригування імпорту). Ми бачимо, що воднева енергетика є однією з найкращих відповідей на цей виклик і, на нашу думку, ця тема має бути одним із пріоритетів у розвитку економіки. Тому ми з радістю підписали Меморандум про співробітництво», - зазначив Виконавчий директор Центру економічного відновлення Кирило Криволап.

Меморандум, зокрема, передбачає обмін інформацією, виявлення актуальних проблем та бар’єрів щодо впровадження водневих технологій в Україні, а також співпрацю у просуванні теми водневої енергетики.
«ЄС визначив Україну пріоритетним партнером у реалізації Європейської водневої стратегії і для того, щоб не втратити цей кредит довіри, нам потрібно об’єднувати зусилля і просувати ідею розвитку водневої енергетики», - підкреслив Президент Енергетичної асоціації «Українська воднева рада» Олександр Рєпкін.

