Українська воднева рада та Держенергоефективності підписали Меморандум про партнерство та співпрацю

Розширюємо горизонти співпраці з органами державної влади: укладено Меморандум про партнерство та співпрацю з Держенергоефективності.

«Держенергоефективності цінує співпрацю із Українською водневою радою, яка ще три роки тому у часи створення вбачала перспективність водневої енергетики в усьому світі та Україні. Асоціація активно розвиває зв’язки України із європейськими асоціаціями та розробляє ініціативи для розвитку цього напряму», - зазначив т.в.о. Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Костянтин Гура.

Спільні дії будуть спрямовані на розвиток водневої енергетики та впровадження сучасних водневих технологій в українській енергетиці.

«Вже є низка спільних ініціатив, яку плануємо реалізувати для розвитку водневої економіки», - повідомив Президент Української водневої ради Олександр Рєпкін.

Меморандум, зокрема, передбачає обмін інформацією, виявлення та спільний пошук шляхів подолання бар’єрів і проблем впровадження водневих технологій, організацію та спільну участь у заходах у галузі водневої енергетики, розвиток партнерства у сфері водневих технологій між представниками електроенергетичного сектору України, країн Європейського Союзу, США та інших країн світу.