Українська Воднева Рада уклала меморандум про порозуміння зі Шведською водневою асоціацією Hydrogen Sweden

Асоціації співпрацюватимуть у широкому діапазоні напрямків, зокрема:

• обмін науковими ідеями та знаннями;

• підтримка конкретних проєктів;

• розробка планів їх виконання;

А також, сприятимуть розширенню знань та обізнаності про потенціал водню як енергоносія, ініціюватимуть практичні програми для демонстрації технологій водню та паливних елементів, залучатимуть нових суб'єктів, що мають інтереси у водневій галузі та спільно працюватимуть для економічного зростання та розвитку галузі.

Hydrogen Sweden - державно-приватне партнерство, до складу якого входять представники науки та промисловості, а також  члени місцевих, регіональних, національного урядів та громадських організацій. Асоціація була заснована у 2007 році й сприяє впровадженню водню як енергоносія у Швеції.

Також, Hydrogen Sweden є частиною Скандинавського водневого Партнерства (Scandinavian Hydrogen Highway Partnership)мета якого - зробити скандинавський регіон одним з перших у Європі, де водень є комерційно доступним та об'єднати зусилля для запуску виробництва водневих авто на північному ринку.

Енергетична Асоціація «Українська Воднева Рада» - єдина воднева енергетична асоціація в Україні, що займається розвитком та імплементацією водневих технологій в найважливіші галузі економіки України – енергетику, транспорт та житлово – комунальне господарство.

Організація є дійсним членом європейської водневої асоціації  HYDROGEN EUROPE та співпрацює з Європейською Комісією в інноваційній програмі FCH JU. ГС «Українська Воднева Рада» перша асоціація, яка отримала асоційоване членство в Hydrogen Europe, з країни, що не входить до складу Європейського союзу.